Dom

Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Jako profesjonalna integracja przemysłu i producenta w Eyewear, Wanda Eyewear połączyła zmodernizowaną linię produkcyjną z zaawansowanym sprzętem montażowym.

Oferowanie klientom sprawnej obsługi eksportu za jednym dotknięciem, od projektu modelu po produkty końcowe.

 

Ponadto wyspecjalizowaliśmy się w okularach na poziomie średnio-wysokim.Tworzenie własnych modnych projektów z naszym zespołem R&D i uzyskiwanie wysokich komentarzy od naszych klientów.

Dostępne są OEM / ODM, Dostosuj projekt / materiał / rozmiar i logo.

Do każdego stylu, czy to okulary przeciwsłoneczne, oprawki do okularów, czy gogle ochronne, do dowolnego materiału, czy to octanu, tytanu czy metalu (biała miedź, stal nierdzewna, al-mg itp.), mamy odpowiednie linie produkcyjne do obsługi.

 

Z pasją do doskonałości i ciągłych innowacji, Wanda Eyewear zmienia współczesny rynek.

Dziś Wanda Eyewear zajmuje powierzchnię 160 000 metrów kwadratowych.Z roczną zdolnością produkcyjną 6 000 000 sztuk

 

Wanda Eyewear przeszła audyty fabryczne ISO i BSCI, koncentrujące się na społecznej odpowiedzialności w celu zapewnienia zrównoważonego społecznie odpowiedzialnego biznesu z uczciwymi warunkami pracy.

Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. profil firmy 1

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Skoro będziemy Cię poznawać, być może jesteś również zainteresowany tym, jak zaczęliśmy.


2011-2012:zaczynamy budować nasz zespół, aby żeglować zgodnie z naszymi marzeniami, Wanda Eyewear zaczęła od małego warsztatu, aby zajmować się produkcją OEM akcesoriów do okularów.Tylko na rynek krajowy.

Ze względu na najwyższą cierpliwość i dbałość o szczegóły.Sprostaliśmy zróżnicowanym potrzebom klientów i osiągnęliśmy dobrą reputację.

 

2015:Wanda Eyewear założyła jednoosobową działalność gospodarczą i zaczęła produkować własne okulary formowane.Nasza działalność dotarła do ponad 30 różnych krajów.
Dla nas jest tylko lepiej, patrząc w przyszłość okularów Wanda, daleko nam do sukcesu.W rzeczywistości zwiększamy nasze wysiłki, kontynuując poszerzanie naszych produktów i eksplorację naszego rynku.Wszystkie nasze wysiłki opierają się na koncentracji na doskonałych produktach i doskonałej obsłudze.

 

2016:Wanda Eyewear buduje specjalny zespół sprzedaży na rynek zagraniczny.Bierz udział w corocznych wystawach, aby spotykać się z zagranicznymi klientami i bezpośrednio sprzedawać okulary.
Jednocześnie firma Wanda Eyewear zwróciła uwagę na optymalizację i aktualizację procesów produkcyjnych oraz podręczników kontroli jakości w celu spełnienia różnych standardów w Ameryce Północnej i Europie.Opracowaliśmy wiele nowych pozycji na rynku, wykonując formy według wykresów projektowych i próbek.Zabiera nas w nowy rozdział.

 

2017:Wanda Eyewear otworzyła filię (pierwszą spółkę joint venture).Dostarczaj tylko gotowe szklanki.Nasz własny styl wyróżnia się na polu lokalnego producenta.

 

2018:Wanda Eyewear założyła drugą spółkę joint venture.Roczna produkcja kieliszków sięga 5 000 000 sztuk.

 

2022:Dzięki naszej dojrzałej strategii rynkowej i wsparciu klientów.Wanda Eyewear założyła trzecią spółkę joint venture i zmodernizowała wszystkie linie produkcyjne i procesy, wszystkie wyposażone w w pełni zautomatyzowane maszyny.

 

Dziś, Okulary Wanda są silniejsze niż kiedykolwiek.Od produkcji szkła do końcowej sprzedaży.Nasze produkty są w centrum tego wszystkiego.Przyjrzyj się bliżej tym okularom, są one sprzedawane online/offline przez dystrybutorów lub sprzedawców detalicznych z własną marką, wystarczy sprawdzić specyfikacje i style.Jesteśmy tam!Poza tym staramy się być również kluczowym elementem działalności każdego klienta, rozumiejąc, co cenią i czego potrzebują, oraz dostarczając niezbędne rozwiązania, które usprawniają ich codzienną działalność.

 

Wanda Eyewear jest innowacyjna, dostarcza doskonałej jakości produkty, pracujemy zespołowo i jesteśmy zaangażowani w zaspokajanie potrzeb naszych klientów, wierzymy w pracę z odpowiedzialnością społeczną, środowiskową, rodzinną i korporacyjną.Jesteśmy przygotowani do ciągłego wzrostu, ekspansji i innowacji, co oznacza, że ​​nasze najlepsze dni – i produkty – nadejdą wkrótce.

Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Bliski Wschód

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : OEM

Ilość pracowników : 140~160

Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty