Dom

Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Uczciwa cena i czas wysyłki, a co ważniejsze, jakość tak dobra, jak reklamowana.

—— Sarah Weiershauser

Otrzymałem cały towar na czas i dobrze, opakowanie jest świetne bez uszkodzeń, bardzo dziękuję, czekam na kolejny przywóz towaru.

—— Denys Chávez

szczerze mówiąc, na początku nie jestem za bardzo zaznajomiony z produkcją okularów, ale dają mi doskonałe propozycje, które pomogą mi ukończyć mój projekt. po prostu wiedzą, czego szukasz!

—— Patrick Kamsrikerd

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat. Wysyłane produkty zawsze pasują do zamówienia. Ufam im, bo nigdy się nimi nie zawiodłam.

—— Josh Gander

Gorąco polecam ich usługi i jestem bardzo zadowolony z produktu i obsługi klienta. Informowali mnie na bieżąco o stanie produkcji okularów i byli na tyle mili, że pomogli mi rozwiązać problemy, które miałem podczas procesu.

—— William Valdes

Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna R & D
1 2 3 4 5 6 7
Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd.

1 2
Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. Chongqing Wanda Technology Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna

  Wanda Eyewear posiada trzy wydziały produkcyjne.

  Specjalizujemy się w okularach z acetatu, okularach tytanowych i okularach z oprawą kombinowaną.

  Wszystkie procesy podlegają ścisłym wytycznym kontroli jakości.Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 • OEM / ODM

  Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Jako konkurencyjny producent OEM/ODM, Wanda Eyewear dąży do jak największej cierpliwości podczas całej usługi.Zapraszamy do dostosowywania pomysłów, grafik, projektów i próbek.Akceptujemy inspekcję materiału na miejscu oraz drobne i pełne dostosowanie.

   

  Aby pomóc Ci zbudować barierę konkurencyjną, wszystkie spersonalizowane produkty mogą wydrukować Twoje unikalne logo, aby zaprezentować elementy wizualne marki.

   

  Dzięki rozległej wiedzy w zakresie kontroli procesów współpracowaliśmy z wieloma innymi dystrybutorami i sprzedawcami detalicznymi i zdobyliśmy wysokie komentarze.

  Dla naszych klientów dążymy do tego, aby pomóc Ci zdobyć rynek i zbudować Twoją markę oraz utrzymać zrównoważoną współpracę.
  Sami przysięgamy odbudować wizerunek „Made In China” stając się najbardziej niezawodnym dostawcą kompleksowej obsługi.

 • R & D

  Chongqing Wanda Technology Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Wanda Eyewear to wiodąca firma w branży produkcji okularów.Przez lata opracowała technologie, które zagłębiają się w cały proces produkcji okularów, co jest obecnie cennym atutem i zaufało mu niezliczone marki.


  Marki różnią się stylem i podejściem, ale wszystkie przywiązują dużą wagę do jakości swoich produktów.Wanda Eyewear jest w stanie zaspokoić różne gusta trendsetterów z całego świata.Aby pomóc im zaprojektować i wyprodukować okulary przeciwsłoneczne i oprawki do okularów dla każdego, zgodnie z ich unikalnym charakterem.

   

  Dzięki super innowacyjnym produktom, silnej sile produkcyjnej i ścisłej świadomości zarządzania jakością, wanda Eyewear posiada nowoczesne linie produkcyjne i zaawansowany sprzęt montażowy, aby zapewnić klientom płynną działalność za jednym dotknięciem, od oryginalnego projektu modelu, wyboru materiału, drukowania logo po produkty końcowe.

   

  W przypadku Wanda Eyewear każda para okularów to idealny przedmiot do pożądania, noszenia i życia.To symbol, który wyraża indywidualny gust i estetykę marki.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Wanda Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Janey

Tel: +8613736237085

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)